Contactpersonen 

Tonny Kriesels

Oprichter, operationeel manager

E: tonny.kriesels@redbeez.nl

Telefoon: 040-7470151

Hein Dahmen

Medeoprichter, financieel manager

E: hein.dahmen@redbeez.nl

Telefoon: 040-7470151

Feico Buys

Medeoprichter, extern adviseur voor management

E: feico.buys@redbeez.nl

Telefoon: 040-7470151

Peter Schoenmakers

Mede-eigenaar, manager facturatie

E: peter.schoenmakers@redbeez.nl

Telefoon: 040-7470151

Marcel ’t Lam

Mede-eigenaar, manager werving en selectie

E: marcel.lam@redbeez.nl

Telefoon: 040-7470151

Ingeborg van den Ouden

Back office HR

E: Ingeborg.vandenouden@redbeez.nl

Telefoon: 040-7470151

Jazzy la Fleur

Back office facturatie

E: Jazzy.lafleur@redbeez.nl

Telefoon: 040-7470151

Monique Foederer

Coördinator PTZ

E: monique.foederer@redbeez.nl

Telefoon: 040-7470151

Zoë la Fleur

Frontoffice planner

E: Zoe.lafleur@redbeez.nl

Telefoon: 040-7470151

Isabel van den Nieuwenhoff

Frontoffice planner

E: Isabel.vandennieuwenhoff@redbeez.nl

Telefoon: 040-7470151

Lizzy Dirks

Frontoffice planner

E: Lizzy.Dirks@redbeez.nl

Telefoon: 040-7470151

Patricia Gajic

Coördinator PTZ

E: patricia.gajic@redbeez.nl

Telefoon: 040-7470151

Contact

Wil je weten wat Redbeez en onze zorgprofessionals mogelijk voor jouw organisatie kunnen betekenen? Neem vrijblijvend contact met ons op en we vertellen het je graag.  

Contact opnemen

Redbeez, jouw partner bij optimale en persoonlijke ondersteuning in de zorg